THE MORE YOU SEARCH THE MORE YOU KNOW


Zajęcia międzyszkolne – kontynuacja, II semestr
dofinansowane przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy
w ramach programu "Twórcza szkoła - mądra młodzież" na rok szkolny 2011/2012

 

Warsztaty edukacyjne dla młodzieży uzdolnionej językowo, przygotowujące do Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego oraz ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego FOX.
Zajęcia prowadzone w formie cyklu warsztatów edukacyjnych poza lekcjami szkolnymi na terenie XXIII LO im. Marii Skłodowskiej – Curie (ul. Naddnieprzańska 2/4, 04-205 Warszawa), z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych i multimedialnych (2 komputery, laptop, tablica interaktywna, urządzenie do drukowania i kopiowania), magnetofonu, płyt CD i DVD oraz książek udostępnionych przez szkołę, nauczyciela prowadzącego i British Council, przy użyciu metod nauczania formalnego i pozaformalnego.
6 godzin lekcyjnych zajęć tygodniowo w okresie od 1 lutego – 17 kwietnia 2012, razem 66 godzin lekcyjnych (2 godz. we wtorek godz. 15.30 i 4 godz. w sobotę godz. 8.00). Istnieje możliwość dopasowania planu zajęć do planu lekcyjnego wszystkich uczestników.
Podział zajęć (liczba godzin przeznaczonych na poszczególne zadania) będzie zależał od poziomu wiedzy i umiejętności uczestników w poszczególnych kategoriach materiału niezbędnego do opanowania.
Nauczyciele języka angielskiego ze szkół zainteresowanych zajęciami rekomendują uczniów. Zapewniamy stały feedback ze strony nauczyciela prowadzącego i koordynującego zajęcia.


Zgłoszenia należy kierować do nauczyciela prowadzącego:


Lucyna Wawro-Jastrzębska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

THE MORE YOU SEARCH THE MORE YOU KNOW

Zajęcia międzyszkolne dofinansowane przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy w ramach programu "Twórcza szkoła - mądra młodzież" na rok szkolny 2011/2012

Warsztaty edukacyjne dla młodzieży uzdolnionej  językowo, przygotowujące do Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego oraz ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego FOX.

Zajęcia będą zorganizowane i przeprowadzone w formie cyklu warsztatów edukacyjnych poza lekcjami szkolnymi na terenie XXIII L O im. Marii Skłodowskiej – Curie  (ul. Naddnieprzańska 2/4, 04-205 Warszawa), z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych i multimedialnych (2 komputery, laptop, tablica interaktywna, urządzenie do drukowania i kopiowania),  magnetofonu, płyt CD i DVD oraz książek udostępnionych przez szkołę, nauczyciela prowadzącego i British Council, z wykorzystaniem metod nauczania formalnego i pozaformalnego.

Planujemy 4 godziny lekcyjne zajęć tygodniowo w okresie od 1 października  – 31 grudnia 2011, razem 52 godziny lekcyjne. Plan zajęć dopasowany do planu lekcyjnego wszystkich uczniów biorących udział w zajęciach,

np.: 2 godz. w poniedziałek godz.15.30 i 2 godz. w sobotę godz. 8.00  
 lub 4 godz. w sobotę godz. 8.00.

Uczniowie będą pracowali w  2 grupach (10 osób przygotowujących się do olimpiady i 10 osób przygotowujących się do konkursu FOX) równocześnie, pod kierunkiem i nadzorem prowadzącego nauczyciela języka angielskiego.

Podział  zajęć (liczba godzin przeznaczonych na poszczególne zadania) będzie zależał od poziomu wiedzy  i umiejętności uczestników w poszczególnych kategoriach materiału niezbędnego do opanowania.

Nauczyciele języka angielskiego ze szkół zainteresowanych zajęciami rekomendują uczniów szczególnie uzdolnionych językowo z klas z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego, wybrani uczniowie piszą test przygotowany w oparciu o testy z poprzednich olimpiad i konkursów. Następnie wybieramy 20-osobową grupę uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki z testu ( 10 osób do olimpiady i 10 osób do konkursu FOX).


Zgłoszenia należy kierować do nauczyciela prowadzącego:


Lucyna Wawro-Jastrzębska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.