DOKUMENTY RODO

  • W celu zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych w XXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, by przetwarzanie spełniało wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – Dz. Urz. UE L z dn. 4 maja 2016 r. z późn. zm. dalej jako RODO) i innych obowiązujących przepisów z zakresu ochrony danych osobowych oraz nie naruszało praw i wolności osób, których dane osobowe przetwarzane są przez XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Informujemy, że:

    • Administrator danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Państwa danych osobowych jest XXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie (04-205), ul. Naddnieprzańska 2/4,

                  tel.: (22) 516 91 61,

                  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    • Inspektorem ochrony danych jest Pan Adam Kozakiewicz.

Kontakt z Inspektorem możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji znajduje się w klauzulach informacyjnych poniżej: