Wymiana Polsko - Czeska

W roku szkolnym 2006/2007 nawiązaliśmy współprace z artystyczną szkołą z miasta Jihlava w Czechach w ramach programu Sokrates Comenius.
Naszym celem było poznanie atrakcji turystycznych Polski oraz Czech, a językiem wymiany był angielski.

W październiku 2006 roku przybyła do nas grupa 20 czeskich uczniów wraz z dwójką nauczycieli. Uczniowie zostali zakwaterowani w polskich rodzinach i razem ze swoimi polskimi kolegami uczestniczyli w projekcie. Codziennie pracowaliśmy nad projektem w szkole oraz zwiedzaliśmy Warszawę.

W czerwcu 2007 roku grupa polskich uczniów wraz z nauczycielami pojechała do Jihlavy. Mieszkaliśmy w internacie razem z naszymi czeskimi kolagami. Mieliśmy okazję zwiedzić wiele pięknych miejsc w Czechach, a także wykonać wiele projektów na temat czeskich i polskich atrakcji turystycznych.

Niniejszy projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Wspólnoty Europejskiej w ramach Programu Socrates-Comenius. Treści samego projektu lub materiałów nie odzwierciedlają stanowiska Komisji Europejskiej czy Agencji Narodowej w danej sprawie, a w związku z tym ani Komisja Europejska, ani agencja Narodowa nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Rok szkolny 2006/2007