WAŻNA INFORMACJA!!!

Nasze liceum zostało zaproszone do udziału
w projekcie „SZKOŁA NOWYCH TECHNOLOGII”

Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy Projektu wytypowali jedynie  500 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski!
Projekt Szkoła Nowych Technologii jest częścią międzynarodowego programu Microsoft Partners in Learning, znanego w Polsce pod lokalną nazwą Partnerstwo dla przyszłości.
Organizatorami projektu są partnerzy strategiczni: firma Microsoft oraz Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.
Jego celem jest udostępnienie młodzieży oraz kadrze nauczycielskiej szkół ponadgimnazjalnych najnowszej wiedzy i umiejętności z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych.
Szkoła Nowych Technologii to niespotykana szansa rozwoju dla uczniów: podczas warsztatów uczestnicy projektu otrzymują szkolenia oraz bezpłatny dostęp legalnego oprogramowania, w  szczególności narzędzi developerskich.
W naszej szkole do projektu przystąpi 7 chętnych nauczycieli oraz 3 wytypowane klasy: 2d, 1d i 1b.
Czas trwania projektu: październik 2011 – maj 2012