22 kwietnia w naszej szkole ochodziliśmy Święto Teatru.

Z tej okazji osiem klas wzięło udział w konkursie teatralnym, który rozgrywany był w czterech konkurencjach: plakat teatralny, rekwizyt teatralny, konkurs deklamacji tekstu Marka Hłasko oraz test wiedzy o teatrze.

Zwyciężyła klasa IIIa, ale to nie zwycięstwo było najważniejsze a dobra zabawa i możliwość zaprezentowania talentów i nowatorskich, autorskich rozwiązań i pomysłów.

Dzień teatruKliknięcie w zdjęcie prowadzi do galerii.

19 kwietnia nasza ulica Unii Europejskiej (korytarz na II piętrze) zakwitła na żółto.

A to dlatego, że włączyliśmy się w Akcję Żonkile - upamiętnienie 81. rocznicy wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim.

Uczniowie kilku klas wzięli udział w historyczno - literackich warsztatach "Marzenie Abramka Koplowicza". Obejrzeli też poetycką etiudę filmową przygotowaną przez uczniów naszego liceum.

Wystrój sali oraz scenografia wprowadzały odpowiedni nastrój i skłaniały do refleksji.

akcja żonkile

W dniach 16-19 kwietnia w naszej szkole odbywały się Dni Europy.
II piętro zostało zmienione w ulicę Unii Europejskiej, a w poszczególne dni zostały przeprowadzone różnorakie aktywności. Każdego dnia można usłyszeć hymn UE.
dniue01
Kliknięcie w zdjęcie prowadzi do galerii.

Nothing is as hard as learning by heart💪 especially if it is poetry in English 🇬🇧🤩

To do it well, you need to know what is BENEATH THE WORDS✒️📖🎭

Girls you are the best 👏 Daga Pati J Pati K Karolina 💪❤️👏

Thanks for the Jury ❤️Dominika Jakub Adam 💪 1D thanks for the support and entertainment😜🍞🥳

Dni UE

Podstawy przedsiębiorczości w praktyce. Uczniowie klasy 3de przeprowadzali symulację rozmowy rekrutacyjnej wcielając się w role rekruterow, kandydatów i obserwatorów.

Kliknięcie w zdjęcie otwiera galerię.

pp02