W dniach 29 - 31 stycznia 2014r.  odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Pragi Południe Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.
W gronie 12 startujących szkół  reprezentacja naszego liceum ( w składzie: M. Ragus, W. Sepetowski, D. Jach, E. Roguski, P. Łomża, P. Gadomski, K. Figurowski, D. Ciecierzyński, J. Prokop, O. Gontarek, K. Mucha, A. Zduńczyk, J. Kocon, K. Zakrzewski) zajęła III miejsce!

Gratulujemy!

Mistrzyni Polski Juniorek 2013 - Adrianna Januszko, zawodniczka UKS Huragan Wołomin po finałowym turnieju 5 maja 2013 w Żyrardowie

Finalistami Mistrzostw Dzielnicy Praga Południe w biegach przełajowych z 24 września 2013r. zostali: Adam Szymczak z IIId, Olaf Gontarek z Ia, Anita Jarzyńska z IIIa, Jerzy Kocon z IIa i Marcin Konowrodzki z IIIc, którzy reprezentują nasze Liceum i dzielnicę na Mistrzostwach Warszawy.

Opiekun Henryk Orłowski.

W finale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 9.10.2013r w biegu przełajowym na 1000m nasza uczennica zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W rozgrywkach koszykówki Trio Basket 2013 organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego 9 marca 2013roku w hali Arena Ursynów wzięło udział 98 drużyn ze szkół mazowieckich.

XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców pod nazwą "Maria".
 Drużyna dziewcząt odniosła wielki sukces i zajęła I miejsce pokonując w finale zespół "Aniołki Czerniakowskiej" z 38 LO im. Stanisława Kostki Potockiego.
Zwycięska drużyna "Maria" to uczennice: Aleksandra Januszko, Adrianna Januszko, Anna Pędzich z klasy 2a oraz Paulina Prządak z klasy 2d.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Trener Henryk Orłowski