Wszystkich zainteresowanych uczniów Naszego Liceum zapraszamy na „Zajęcia strzeleckie”. Zajęcia odbywają się w Klubie Strzelecko – Szkoleniowym AGVO (Warszawa, ul. Merliniego 4) i prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę instruktorów.

W tym semestrze organizowane są 3 wyjścia na strzelnicę (terminy zajęć: 5.10.2012, 26.10.2012, 4.12.2012, późniejsze terminy ustalimy wspólnie z uczniami).

Istotne informacje:

zajęcia odbywają się po lekcjach, jednorazowy koszt zajęć wynosi 16 zł, zapisywać się można bezpośrednio u nauczyciela PO/Edb, po zebraniu grupy 15 – osobowej lista zostaje zamknięta, na każde wyjście wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów dziecka.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy zgłaszać się do nauczyciela przysposobienia obronnego/edukacji dla bezpieczeństwa.

Do pobrania: program zajęć strzeleckich zgoda rodziców

Przed strzelnicą MIŁOŚNICY STRZELNICYInstruktaż przed częścią praktyczną SŁUCHAJ BACZNIE ZANIM ZACZNIESZ!

Długo oczekiwane: cel! pal! ALE NIE O TO CHODZI JAK CO KOMU WYCHODZIA my sobie jeszcze poczekamy OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI