Zajęcia w laboratorium CNK
Chcemy, aby nasi uczniowie mogli się rozwijać.
Żeby poczuć się jak w laboratorium, klasa 3DE wybrała się na na zajęcia fizyczne i chemiczne w praktyce w Centrum Kopernika.
"Odprawa posłów Greckich"
Uczniowie klas pierwszych z dużym zainteresowaniem obejrzeli spektakl Teatru Polskiego „Odprawa posłów Greckich” Jana Kochanowskiego w uwspółcześnionej wersji językowej Antoniego Libery.

Szczególne wrażenie wywarły na nas projekcje wideo z wypowiedziami Ulissesa (Andrzej Seweryn) i Menelaosa (Adam Biedrzycki) oraz przejmujący monolog Kasandry (w tej roli Anna Cieślak). Chylimy czoła przed wszystkimi twórcami spektaklu, z reżyserem Maciejem Wojtyszko na czele, za mistrzowską inscenizację tej, jakże trudnej w odbiorze, lektury obowiązkowej.
Wycieczka na Mazury
Witajcie Mazury!
Wczoraj próbowaliśmy naszych sił strzelając z kolorowej farby a dziś... całkiem popłynęliśmy... Czarną Hańczą.
Czarna Hańcza nikogo z nas nie pokonała! Nauczyliśmy się współpracować ze sobą oraz szanować rzekę i jej mieszkańców.
Kolejnego dnia zwiedzaliśmy Wilczy Szaniec. Była to żywa lekcja historii.
Pozdrawiamy
klasa 1g i 3c z opiekunami





