Program edukacyjno-obronny
Dziś uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w programie edukacyjno-obronnym "Edukacja z wojskiem".
Celem jest podniesienie świadomości w zakresie obronności.
Kliknięcie w zdjęcie przenosi do galerii.
Zajęcia z EDB na poligonie wojskowym
Dziś uczniowie klas pierwszych w ramach edukacji dla bezpieczeństwa uczyli strzelać na poligonie wojskowym.
Zdjęcia w galerii.






