Lekcja o Mazowszu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego
Wczoraj - 06 listopada, uczniowie dwóch klas pierwszych naszego LO uczestniczyli w spotykaniu z marszałkiem województwa mazowieckiego - dr Adamem Struzikiem.
Lekcja o Mazowszu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego była bardzo ciekawa, o czym można przeczytać na stronie Urzędu lub na profilu społecznościowym Pana Marszałka.
Film "Obywatel Jones" oraz spotkanie z panią Agnieszką Holland.
22 października młodzież naszego Liceum miała okazję wziąć udział w przedpremierowym pokazie filmu "Obywatel Jones" oraz w spotkaniu z panią Agnieszką Holland.
Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać na stronie kina Atlantic.
fot. arch. Kino Atlantic / Patryk Sokołowski
W galerii zamieszczamy kilka zdjęć.
Gratulacje dla Mistrza!
Niezwykle miło nam poinformować, że uczeń klasy 2C - Gustaw Skarżyński w trakcie prestiżowych regat Coupe De La Jeunesse 2019 Corgeno (Puchar Europy Młodzieży), które odbyły się w dniach 2-4.08, wraz z Konradem Domańskim zdobył złoty medal w konkurencji dwójek podwójnych juniorów (2xMJ).

Warto równieź dodać, że Gustaw wioślarstwo trenuje od ponad czterech lat w klubie MKS "Dwójka" Warszawa, pod okiem trenera Jacka Suchockiego.
Wszystkim Panom gratulujemy ogromego sukcesu i życzymy kolejnych złotych medali!
Biegnij Warszawo - Wolontariat.
06 października br., uczniowie naszego Liceum wzięli udział w charakterze wolontariuszy w wydarzeniu "Biegnij Warszawo".
Do ich zadań należała obsługa zawodników, organizacja punktów odżywiania, dekoracja biegaczy na mecie oraz udzielanie informacji i wsparcia technicznego.
Ze swoich zadań wywiązali się na piątkę z plusem! :) Brawo!



