Lekcja WOS
W dniu 05 stycznia w ramach lekcji wos w klasie 3D został przeprowadzony sąd nad Macochą z bajki braci Grimm "Kopciuszek".
Zarówno obrońcy jak i prokuratorki wykorzystały umiejętność korzystania z kodeksu karnego i cywilnego na poparcie swoich argumentów.
Julka Julka Alicja Kamila Maja Paulina Kacper BRAWO 


Jasełka
Po okresie lockdownu wracamy do tradycji!
Klasy 1b i 1f z pomocą uczniów klas drugich i czwartych oraz p. Jarka Salmanowicza (gitara!), pod okiem p. Aleksandry Baranowskiej i p. Marioli Bujak, wystawiły jasełka szkolne. Po jasełkach odbyły się wigilie klasowe, na których królowały barszcz i pierogi!
Mistrz mowy angielskiej
Mateusz Karpiński z klasy 1c brał dziś udział w konkursie "Mistrz mowy angielskiej" organizowanym przez IV LO im. Adama Mickiewicza.
Uczestnicy mieli do wygłoszenia trzyminutową przemowę na jeden z podanych w regulaminie tematów. Poziom wszystkich biorących udział był bardzo wysoki. Mateuszowi tym razem nie udało się zdobyć żadnej nagrody pomimo ogromu pracy włożonej w przygotowanie.
Gratulujemy odwagi, pomysłu na przemowę i bardzo wysokiego poziomu w posługiwaniu się językiem angielskim!!!





