W piątek 24 czerwca w naszym Liceum uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego dyrektor - Pani Małgorzata Karpezo podsumowała kończący się rok szkolny, podziękowała za pracę nauczycielom i uczniom oraz życzyła wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji. Głos zabrali również: przedstawicielka Rady Rodziców i przewodniczący Samorządu Uczniowskiego. Następnie pani dyrektor oraz wychowawcy wręczyli nagrody uczniom, którzy uzyskali najlepsze średnie, wzorową frekwencję lub wyróżnili się w pracy na rzecz szkoły. Dyplomy i nagrody otrzymali również najlepsi w klasyfikacji „uczeń-sportowiec”, a także wyróżniający się członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza. Uroczystość zakończył zabawny program artystyczny przygotowany przez klasę 1c. Potem uczniowie udali się do swoich sal na spotkania z wychowawcami, gdzie odebrali świadectwa.

DSC 1368

więcej zdjęć w galerii