25 kwietnia 2014 roku dla Uczniów  klas trzecich dzwonek zabrzmiał po raz ostatni. Na sali odbyło się uroczyste zakończenie Ich edukacji w naszej szkole. Teraz przed Nimi matura - egzamin dojrzałości, do którego przygotowywali się przez trzy lata nauki w  liceum.
Na zakończenie edukacji  wszyscy abiturienci otrzymali pamiątkowe szkolne tarcze. Najlepsza uczennica  - Klaudia Rawska - za średnią ocen 5,0 z klasy III d dostała tarczę wyjątkową, bo srebrną. Gratulujemy!
Była to miła uroczystość, podczas której młodzież podziękowała Nauczycielom za  trud włożony w Ich edukację.
Pani Dyrektor  - Małgorzata Karpezo dokonała podsumowania osiągnięć i wyników naszych już - Abiturientów oraz przypomniała zasady obowiązujące na egzaminie maturalnym.
Młodzież klasy Ia dla starszych koleżanek i kolegów przygotowała quiz z wiedzy o szkole i jej patronce. A żegnając Ich -życzyła powodzenia na maturze i realizacji marzeń w dorosłym życiu.