Serdecznie zapraszamy młodzież , rodziców i nauczycieli do włączenia się w naszą akcję.

Wolontariusze naszego Liceum prowadzą zbiórkę słodyczy, zabawek i trwałych produktów żywnościowych na potrzeby dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej   przy ul. Grochowskiej 259A prowadzonej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.
   Słodycze i zabawki  zostaną przeznaczone na paczki dla dzieci, zaś produkty żywnościowe posłużą do sporządzania posiłków na co dzień podczas pobytu dzieci w świetlicy.
   Prowadzimy również zbiórkę koców i kołder (starych) na rzecz schroniska dla zwierząt „ Pod Aniołem” w Falenicy ( ul. Kosodrzewiny), jak również odzieży oraz suchej karmy.
   Szukamy opiekunów dla porzuconych zwierząt – może ktoś zechce zaadoptować jakiegoś pieska czy kotka?

Zbieramy również w dniu zebrań-7.12.2011 roku

Prosimy o włączenie się  w nasze akcje.
   Razem zawsze można zrobić wiele.

Mariola Bujak
                                                                        Opiekun