W związku z odwołaniem Dnia Otwartego dla Kandydatów, który był zaplanowany na 01 kwietnia, zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi na tę okazję materiałami informacyjnymi, dostępnymi w zakładce REKRUTACJA.

Zapraszamy również na nasze FB

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki zgodnie z przepisy § 11a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID—19 (Dz. U. poz. 493 z póżn.zm.) mogą być przesyłane za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl