WYJAZD INTEGRACYJNY

W dniach 1 i 3 października 2019 pierwsze roczniki naszego liceum udały się na wyjazd integracyjny do Pułtuska. Po raz kolejny Biuro Podróży Korneluk, które było organizatorem imprezy udowodniło, że działanie z pasją to rzeczywiste motto firmy.

DSC05042

Pułtusk przywitał nas słoneczną pogodą oraz donośnym hukiem wystrzału z armaty. Osłupieni gromem armatnim uczniowie, zgodnie zaprzysięgli posłuszeństwo swoim wychowawcom i udali się na zwiedzanie zamku. Po krótkiej lekcji historii, którą wzbogaciła prezentacja na temat tradycyjnego stroju szlacheckiego, nastąpił czas na zabawę. Poszczególne klasy zmierzyły się w rozlicznych konkurencjach: walce z mieczami, tańcu, grach sportowych i zręcznościowych oraz poszukiwaniu szkatułek ze srebrnymi monetami. Ostatnia wymieniona konkurencja z pewnością dostarczyła najwięcej emocji, gdyż zgodnie z zasadami gry wszystkie znalezione przez uczniów monety, przechodziły na własność klasy!

Intensywnie spędzony czas umilił na koniec dnia wspólnie zjedzony posiłek, a po nim krótka przerwa na lody.

Zapraszamy do galerii.