Obudźmy wspomnienia o "Skłodowskiej"
z okazji 65 - lecia Szkoły...


Drodzy absolwenci, szanowni nauczyciele, pracownicy i przyjaciele XXIII LO im. M.Skłodowskiej - Curie w Warszawie! Na początku roku szkolnego 2011/2012 będziemy obchodzić uroczystości 65-lecia istnienia Szkoły.

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o nadsyłanie wspomnień o latach młodości i nauki spędzonych w "Skłodowskiej", które zasnęły gdzieś w szufladach serc, pamiątkowych fotografii oraz innych ciekawych materiałów. Najciekawsze zamieścimy w okolicznościowej publikacji - albumie - stworzonym przez Was.

Podzielcie się tymi wspomnieniami, podpisując je imieniem i nazwiskiem, podając rok ukończenia nauki w naszej Szkole lub lata pracy w liceum, jeśli chodzi o kadrę pedagogiczną. Pod przesyłanymi materiałami koniecznie prosimy o dopisanie zdania: "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, ewentualnie wizerunku (w przypadku nadsyłania zdjęć) - w ramach publikacji okolicznościowego folderu z okazji obchodów 65 - lecia XXIII LO im. M. Skłodowskiej - Curie."

Uprzejmie prosimy kierować prace do końca kwietnia 2011 roku w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


5.11.2010 M. Szczepankowska