Program edukacyjno-obronny
Dziś uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w programie edukacyjno-obronnym "Edukacja z wojskiem".
Celem jest podniesienie świadomości w zakresie obronności.
Kliknięcie w zdjęcie przenosi do galerii.
Zajęcia z EDB na poligonie wojskowym
Dziś uczniowie klas pierwszych w ramach edukacji dla bezpieczeństwa uczyli strzelać na poligonie wojskowym.
Zdjęcia w galerii.
Wycieczka do Niemiec
Po kilku godzinach jesteśmy u naszych zachodnich sąsiadów.
Pierwszy dzień w Berlinie to spacer Unter den Linden.
Zobaczyliśmy Bramę Brandenburską, Uniwersytet Humboldtów, Wyspę muzeów, Zamek Królewski, pomnik Holocaustu... oj dużo tego było.
Drugi dzień także był pełen wrażeń i historii Niemiec i Berlina.
Zdjęcia można obejrzeć w galerii po kliknięciu w poniższy kolaż.
Nasz wyjazd zakończyliśmy w Poczdamie.
Poczdam to miasto pełne bajkowych pałaców, o tysiącletniej historii. Stolica Brandenburgii znana jest przede wszystkim ze wspaniałego Pałacu Sans Souci, a my jeszcze odwiedziliśmy Pałac Cecilienhof i dzielnice Holenderską.







