W 2021 roku obchody EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW przypadły na 26 września. W Unii Europejskiej funkcjonuje aż ponad 20 języków urzędowych. Znajomość języka obcego, jak wszyscy doskonale wiemy, pomaga w odniesieniu sukcesu zawodowego i przyczynia się do rozwoju osobistego.

Pogrzeb odbędzie się w najbliższy piątek, 10 września 2021 r. o godz. 10.00 na Wólce Węglowej.

kondolencje

Szanowni Państwo!
Zapraszamy w środę 8.09.2021 r. na pierwsze w tym roku szkolnym zebrania:
  • o godz. 17.30 spotkanie rodziców uczniów klas I z dyrektorem na hali a potem spotkania z wychowawcami;
  • o godz. 18.00 spotkanie rodziców uczniów klas 3 po gimnazjum (klasy maturalne) z dyrektorem na hali a potem z wychowawcami;
  • o godz. 18.00 spotkania rodziców uczniów klas 2 i 3 po szkole podstawowej z wychowawcami.
Po zebraniach klasowych- około godziny 19.00 - odbędzie się zebranie Rady Rodziców i komitetu Studniówkowego.

Ze względu na sytuację epidemiczną klasy starsze będą mieć tylko spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych. Klasy pierwsze mają najpierw spotkanie na hali z dyrektorem a potem w salach z wychowawcami.

Klasy I - 9.00 spotkanie z dyrektorem na hali, potem z wychowawcami;
Klasy II - 9.00 - spotkanie z wychowawcami w salach; (Uwaga! Klasa 2D godz. 9.30)
Klasy III - 10.30 spotkanie z wychowawcami w salach.

01 IX Ksiądz zaprasza wszystkie chętne osoby, na mszę świętą, która odbędzie się w kościele w Parafii Św. Wacława przy ul. Korkowej 27, o godzinie 8.00.

Szczepienia uczniów przeciw COVID 19

Szanowni Państwo,

• zgodnie z decyzją Ministra Edukacji i Nauki szkoły będą brać udział w szczepieniu młodzieży;
  • Urząd Miasta planuje organizowanie szeregu webinariów/spotkań informacyjnych dla rodziców;
  • w dniach 1-3.09. rodzice zainteresowani szczepieniem dziecka proszeni są o przeslanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wstępnej zgody na szczepienie (proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę);
  • do 12.09. osoby niezdecydowane mają czas na złożenie wstępnej deklaracji - również drogą mailową na adres sekretariatu szkoły;
  • w dniu szczepienia należy przekazać lekarzowi kwalifikującemu do szczepienia kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego;
  • szczepienia odbędą się w trzecim tygodniu września (13-19.09)
Edyta Całkowska
Załączniki: