sportPo podsumowaniu rozegranych w tym roku szkolnym zawodów i imprez sportowych, zgodnie z regulaminem konkursu stwierdzamy, że najlepszym uczniem sportowcem została Wiktoria Partyka z klasy 1k, drugie miejsce zajęła Małgorzata Golubiewska z klasy 1h, a trzecie miejsce Zuzanna Gutowska z klasy 1j. Natomiast najbardziej usportowioną klasą została klasa 1k. Zwycięzcom konkursu i wszystkim uczestnikom zawodów sportowych za wysiłek i zaangażowanie serdecznie dziękują nauczyciele wychowania fizycznego.

Serdecznie witamy na stronie XXIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi wydarzeniami z życia naszej szkolnej społeczności, z ostatnich dwóch lat.

Reszta dostępna jest w galerii.

DSC04912

Olga Tokarczuk 2018Dziś pani Olga Tokarczuk otrzymała Nagrodę Nobla za 2018 r. w dziedzinie lieratury, i tym samym dołączyła do zacnego grona polskich noblistów.

Komitet Noblowski docenił "narracyjną wyobraźnię, która wraz z encyklopedyczną pasją reprezentuje przekraczanie granic, jako formę życia" oraz sposób w jaki dostrzega lokalne sprawy w szerszej perspektywie.

Serdecznie gratulujemy!

mlr 3Szanowni Państwo!

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Pracownicy.

Serdecznie zapraszamy na Piknik rodzinny odbywający się pod hasłem "Mózg lubi ruch".

mlr 1

3 października grupa uczniów z klasy 2c wraz z nauczycielką języka angielskiego Joanną Franaszczuk wybrała się do Teatru Studio Buffo na spektakl w języku angielskim pt. "Tom Sawyer".

Przedstawienie, jak zawsze, było na wysokim poziomie, a angielski aktorów łatwy do zrozumienia (a może to my już tak dobrze angielski rozumiemy?).

Z niecierpliwością czekamy na wiosenny anglojęzyczny spektakl w Buffo!

Buffo 2c