Szanowni Państwo!

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele.

W obliczu rozgrywającej się za naszą granicą tragedii, nie możemy być obojętni na los obywateli Ukrainy.

Dlatego włączamy się do akcji pomocowej i prosimy Państwa o wsparcie w postaci:ukraine g833c08aba 640

• zabawek, maskotek, puzzli, gier planszowych, klocków;
  • artykułów piśmienniczych, kredek, ołówków, długopisów, bloków rysunkowych, zeszytów;
  • kolorowanek, bajek, książek dla dzieci w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim lub angielskim.

Wszystkie te rzeczy zostaną przekazane rodzinom, które znalazły schronienie w Warszawie. Dajmy dzieciom chociaż namiastkę dzieciństwa i możliwość zapomnienia na chwilę o tym co utraciły.

Prosimy także o dostarczanie artykułów spożywczych typu jedzenie gotowe do spożycia bez gotowania (żywność długoterminowa) np. konserwy batony, czekolada, batony energetyczne itp. mleko w proszku, kaszki dla dzieci, słoiczki z jedzeniem dla dzieci.

Zbieramy także środki medyczne – bandaże, opaski uciskowe, plastry, gazy, ligninę, proszki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, płyny dezynfekujące, koce termiczne, mokre chusteczki oraz latarki, baterie. Zostaną one przekazane na Ukrainę.

Zbiórka prowadzona jest od dnia 01 marca br.

Rzeczy można przynosić do pani Anny Korczak (przy kantorku nauczycieli wychowania fizycznego będą wystawione kosze).

W sprawie zbiórki można także kontaktować się z panią Mariolą Bujak (przez librusa) lub panią Agnieszką Polkowską przez maila - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O kontakt prosimy także, jeśli chcą Państwo przyłączyć się do naszej akcji osobiście (np. pomagając przy transporcie rzeczy, itp.) lub potrzebują wsparcia (rzeczowego albo innego) dla ukraińskich rodzin, którym udzielają Państwo pomocy.

Razem możemy zdziałać więcej!