Nasz absolwent, Paweł Izdebski, wydał płytę i wyruszył w trasę koncertową.

Do tej pory nie chwaliliśmy się Pawłem - a szkoda. Znany jest jako youtuber, piosenkopisarz, wokalista Studia Accantus, gitarzysta Ralpha Kamińskiego, aktor Teatru Muzycznego Roma.
45
W 2017 roku wydał epkę pt. "Książę Naiwności". 17 stycznia 2020 roku wydał swoją pierwszą płytę "@strach" (naprawdę przyprawia o dreszcze!) i wyruszył w trasę koncertową po Polsce. Rewelacyjny koncert premierowy odbył się 26 stycznia w warszawskiej Progresji - i z tego wydarzenia prezentujemy kilka zdjęć w naszej galerii.
Autor zdjęć: Pani Magdalena Halicka

Karierę Pawła możecie śledzić na jego kanale na YouTube, w mediach społecznościowych oraz na oficjalnej stronie internetowej  pawelizdebski.pl.

Zapraszamy - naprawdę warto posłuchać!