zonkile2021

Akcja Żonkile 2021 – Łączy nas pamięć

19 kwietnia 2021 r. MHŻP Polin już po raz dziewiąty organizuje akcję Żonkile, która upamiętnia 78. rocznicę powstania w getcie warszawskim. W tym roku poświęcona jest ona kobietom – zarówno tym walczącym z bronią w ręku bohaterkom Pomnika Bohaterów Getta, jak i tym, które walczyły każdego dnia getta o życie i przetrwanie swojej rodziny - o chleb, bezpieczeństwo, zdrowie, schronienie – cichym, bezimiennym bohaterkom „tylnej” strony pomnika Natana Rapaporta.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych wraz z rodzicami, do zapoznania się z ofertą naszego liceum, przygotowaną na rok szkolny 2021/2022. W trakcie trwania Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego - Perspektywy 2021, chętnie odpowiemy na Wasze pytania, a uczniowie opowiedzą Wam o szkole.

Wejście na platformę będzie możliwe dowolną liczbę razy.
26 marca w godz. 8.50 - 18.00
27 marca w godzinach 9.00 - 15.00, bez limitu czasu. Wstęp jest bezpłatny.

Po kliknięciu w baner - krótka instrukcja jak dołączyć do wydarzenia.

Zapraszamy!

perspektywy 2021

Zapraszamy uczniów naszego liceum do udziału w konkursie plastycznym pt. Żonkile pamięci zorganizowanym z okazji 78. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim.Plakat Zonkile pamieci 2021 www

ZAPRASZAMY NA INTERAKTYWNY WEBINAR POŚWIĘCONY TEJ TEMATYCE
W programie między innymi:
- 10 sposobów jak nie używać komputera podczas nauki zdalnej
- Śnić o przyszłości - kilka wskazówek, jak pokierować swoją przyszłością
- Żeby ciału się chciało - o medycznych aspektach nauki zdalnej
- Quizy i ćwiczenia wspierające koncentrację
lets celebrain zaproszenie
Webinarium jest realizowane w ramach projektu “Uczyć się, ale z Pasją!” współfinansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawę.

kondolencje