Drodzy uczniowie!

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną, uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego będzie przebiegać inaczej niż zwykle.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się 01 września 2020 r. według poniższego harmonogramu.

• godz. 9:00 Klasy pierwsze - spotkanie z dyrektorem i wychowawcami na hali sportowej,
  • godz. 10:00 Klasy drugie: 2ad, 2b, 2c, 2e, 2f, 2g i 2m - spotkania z wychowawcą w wyznaczonych salach lekcyjnych,
  • godz. 11:00 - Klasy drugie: 2h, 2i, 2j, 2k i 2l oraz klasy trzecie - spotkania z wychowawcą w wyznaczonych salach lekcyjnych.
Przydział sal lekcyjnych, w których odbędą się spotkania z wychowawcami (dla klas drugich i trzecich), będzie wywieszony przed wejściem do budynku liceum.

Zgodnie z decyzją ministra uczniowie nie muszą zasłaniać ust i nosa w szkole. Obowiązuje dezynfekcja rąk.

Tam, gdzie nie można zachować dystansu, zalecamy chronienie siebie i innych poprzez zasłanianie nosa i ust.