Moi Drodzy Uczniowie,
W tym tygodniu zajmijcie się gramatyką korzystając z dodatku w podręczniku - Reference and Practice. Należy bardzo dokładnie zapoznać się z wyjaśnieniami a następnie korzystając z tych informacji wypełnić ćwiczenia:
1. str. 128 (5.2 Grammar) First Conditional
2. str. 129 (5.5.Grammar) Defining ralative clauses
3. str.130 (5.6 Use of English)Future time and conditional clauses
Miłej pracy
Trzymajcie się zdrowo!

20 marca 2020 r.

Moi drodzy,
Wydawnictwo naszego podręcznika udostępniło jego wersję elektroniczną . To dla tych, którzy zostawili podręczniki w szkole. Wejdźcie na www.edesk.pearson.pl i po zarejestrowaniu uzyskacie dostęp.
Po odrobieniu zadań gramatycznych (tych zadanych wcześniej) zajmijcie się słownictwem. Oto następna porcja zadań domowych. Tym razem też do samodzielnego opracowania po dokładnym przeanalizowaniu listy słówek. Korzystajcie też ze słowników. Polecam www.diki.pl.
Do zrobienia z ćwiczeń strony: 116-132.
Trzymajcie się zdrowo!

24 marca 2020 r.

Kochani,
Od czwartku mamy pracować w bardziej uregulowany sposób, poprzez google classroom. Koniecznie dzisiaj zalogujcie się na classroom.google.com - Wasz kod dostępu podałam na librusie. Umieściłam tam prezentację do powtórzenia gramatyki z Unitu 5.