13 marca 2020 r.

Dzień dobry,

proszę Was,żebyście zrobili ćwiczenia z podręcznika ze stron 44  i 45 - zadanie 1 - 10 oraz z ćwiczeń ze stron 44 i 45 zadanie 1-10. Są to zadania powtórzeniowe przed czekającym nas sprawdzianem z unitu 3 . Nowe zadania będą ukazywały się w dniach naszych lekcji.

16 marca 2020 r.

Dzień dobry,
proszę o zrobienie ćwiczeń na słownictwo z działu Kultura. Ćwiczenia są w załączniku.
Nowe zadania pojawią się w piątek. Zaglądajcie do zakładki Materiały dla uczniów na stronie szkoły. Widzę, że nie wszyscy przeczytali wiadomość na Librusie!

Vocabulary Test 9   Kultura

20 marca 2020 r.

Dzień dobry,

przesyłam Wam jeszcze trochę ćwiczeń na słownictwo z ostatniego działu. W następnym tygodniu przejdziemy powoli do nowego materiału.

Vocabulary_Quiz_Unit7
23 marca 2020 r.
Dzień dobry,
dzisiaj mam dla Was ciekawe ćwiczenia dotyczące teatru, a przy okazji z umiejętności maturalnych.