13 marca 2020 r.

Dzień dobry,

proszę Was,żebyście zrobili ćwiczenia z repetytorium ze stron 172 i 173 - zadanie 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10. Są to zadania z gramatyki. Nowe zadania będą ukazywały się w dniach naszych lekcji.

16 marca 2020 r.

Dzień dobry,
przesyłam Wam na dziś 16.03.20  Mini Matury z ostatniego działu - wersja dla zdających poziom podstawowy i rozszerzony. Otrzymacie też plik mp3 do zrobienia zadania ze słuchu. Nowe zadania pojawią się w środę. Zaglądajcie do zakładki Materiały dla uczniów na stronie szkoły. Widzę, że nie wszyscy przeczytali wiadomość na Librusie!

20 marca 2020 r.

Dzień dobry,
proszę Was o przećwiczenie zestawu matury ustnej. Przesyłam Wam zestaw dla zdającego i egzaminatora, abyście mogli mieć dostęp do pełnego zestawu. Kolejne zestawy wkrótce. Proszę, abyście ćwiczyli zestaw mierząc czas na wykonanie zadań - rozmowa sterowana -  4 minuty, opis zdjęcia i pytania - 3 minuty, materiał stymulujący - 5 minut.

Zestaw dla egzaminatora
23 marca 2020 r.

Dzień dobry,
dzisiaj kolejny zestaw matury ustnej. Proszę ćwiczcie i pamiętajcie o mierzeniu czasu.