Dzień dobry,
zgodnie z zaleceniem pracy w domu, proszę o powtórzenie wiadomości ze s. 56-57 (podręcznik) oraz o wykonanie ćw.13 s.57(podręcznik).
Uczniów kl. ID proszę o wykonanie ćwiczenia 14 s. 58 (podręcznik) na piśmie w zeszycie.

18 marca 2020 r.

Dzień dobry,
temat dzisiejszej lekcji brzmi:
Ćwiczenia związane z określeniami częstotliwości i z przyimkami.
1. Proszę wykonać zadania z zeszytu ćwiczeń: 10,11,12,13,14 s. 53-54.
W razie problemów, wątpliwości, proszę pisać. Po powrocie do szkoły sprawdzę ćwiczenia.

20 marca 2020 r.

Dzień dobry,
temat dzisiejszej lekcji brzmi:
El tiempo- pogoda.
1. Proszę wpisać do zeszytu słówka z tłumaczeniem dotyczące pogody s. 59-60 (podręcznik górna część).
2. Proszę opracować ćeiczenia 15,16 s.59 oraz nauczyć się czytać tekst z ćw. 17 s.60 i przygotować 3-4 zdania ustnej wypowiedzi do ćw. 18 s. 60. Nagrania audycji znajdują się na płycie, która jest dołączona do podręcznika.
Jeśli któreś zadanie będzie trudne lub niejasne, proszę napisać, a postaram się wyjaśnić. To zaś czego nie będziecie umieli zrobić, proszę zostawić. Wszystko omówimy po powrocie do szkoły.
Napiszę w przyszłym tygodniu.