Dzień dobry,
przesyłam wiadomość dla uczniów kl.Ii oraz Ik.
Zgodnie z zaleceniem pracy w domu, proszę o powtórzenie materiału z ostatnich lekcji (moduł 2: godziny, słownictwo związane z określaniem czasu, odmiana czasowników- s. 52-56).
Proszę o zapoznanie się z konstrukcjami pytań, określeniami częstotliwości i negacją oraz o wykonanie ćw. 13 s.57 (podręcznik).
Proszę także o napisanie ćw. 14 s. 58 (podręcznik).
Następne wskazówki podam w przyszłym tygodniu.
Do widzenia.
Barbara Górska

19 marca 2020 r.

Dzień dobry,
Temat dzisiejszej lekcji brzmi:
Ćwiczenia dotyczące częstotliwości i przyimków.
1. Proszę opracować ćwiczenia 10,11,12,13 i 14 s. 54-55 (zeszyt ćwiczeń.
Temat II brzmi:
El tiempo- pogoda.
1. Proszę wpisać do zeszytu słówka z tłumaczeniem dotyczące pogody s. 59-60 (podręcznik górna część).
2. Proszę opracować ćeiczenia 15,16 s.59 oraz nauczyć się czytać tekst z ćw. 17 s.60 i przygotować 3-4 zdania ustnej wypowiedzi do ćw. 18 s. 60. Nagrania audycji znajdują się na płycie, która jest dołączona do podręcznika.
Jeśli któreś zadania będzie trudne lub niejasne, proszę napisać, a postaram się wyjaśnić. To zaś czego nie będziecie umieli zrobić, proszę zostawić. Wszystko omówimy po powrocie do szkoły.
Napiszę w przyszłym tygodniu.
Do widzenia.
Barbara Górska