Witaj „Skłodi”!

2 września uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020 akademią przygotowaną przez klasę 2B.
Po przemówieniu pani wicedyrektor Grażyny Kolczyńskiej oraz wystąpieniu przewodniczącej samorządu uczniowskiego Aleksandry Piłkowskiej rozpoczęła się część artystyczna.
Recytator roztoczył przed nami wizję szkoły marzeń „gdzie się uczyć chce (..) byśmy tu razem budowali świat, dobry i mądry świat na milion lat ...” a następnie na scenę przy dźwiękach muzyki zaczęli wychodzić uczniowie z kartonowymi pudłami z napisanymi na nich wartościami, jakie kształtuje szkoła. Z tych cegiełek powstała budowla, którą następnie odwrócono, by ukazać powstały na odwrocie napis „Skłodi – nasz drugi dom”.

2019/2020Swoim wokalnym talentem zachwyciła nas Ola Kępka, śpiewając piosenkę „Shallow” Lady Gagi przy akompaniamencie gitary.
W drugiej części akademii upamiętniliśmy 80. rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. Przedstawiono prezentację multimedialną „Wrzesień 39 – Pamiętamy”, po czym pamięć ofiar wojny uczczono minutą ciszy.

Więcej zdjęć z uroczystości w galerii -->