8 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.
Był on okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej placówki oraz spotkania z jej pracownikami.
Przybyli goście mogli oglądać sale lekcyjne zgodnie z kodem zawartym w krzyżówce. Na tych, którzy rozwiązali całą łamigłówkę, czekały nagrody.
Kliknięcie w zdjęcie prowadzi do galerii.
dzien otwarty08
5 kwietnia wzięliśmy udział w II Południowo-Praskich targach edukacyjnych "Azymut przyszłości" 😀
A 8 kwietnia zapraszamy wszystkich 8 klasistów do nas na dzień otwarty.
targi szkół
Kliknięcie w zdjęcie przenosi do galerii.

Pozdrowienia z pielgrzymki do Pratulina.🙏 Pogoda na zewnątrz kiepska ☔🌪️ale w duchu słońce świeci ☀️

Pratulin

VI miejsce - Zjednoczone Emiraty Arabskie- klasa I D

V miejsce - Grecja - klasa II C

IV miejsce - Brazylia - klasa ID

III miejsce - USA - klasa III A

II miejsce - Japonia - klasa IC

I miejsce - Maroko- klasa IF

Najlepiej zorientowanymi podróżnikami okazały się dziewczyny z klasy III D E - które otrzymały bonus na jedno wyjście z wychowawczynią bez ograniczeń.

Gratulacje dla Wszystkich którzy byli, tworzyli, pomagali, nie poddali się, wierzyli w sukces.

Brawo dla Was - uczniowie!

Poniżej Wasze prezentacje biorące udział w konkursie.

Drodzy uczniowie, zapraszamy do zapoznania się z zagadnieniami do finału konkursu.

Poniżej są pytania zapisane w pliku pdf.